Українські імена та назви все частіше з'являються на світовій кавовій мапі і сьогодні ми розповімо про новий український кавовий проект, який, цілком можливо, підкорить серця поціновувачів ручного приготування смачної кави. From Creator – brew like a god!

Screenshot_20240226-052712.png


1. Розкажіть, будь ласка, про себе і про ваш досвід кавою.

Привіт! Я - Толік. І, можна сказати, що моя дорога до створення проєкту from creator була непересічною. Довгі роки працював у сфері бізнес-авіації, але моє захоплення кавою ніколи не стихало. Коли настало питання вибору напрямку подальшої зайнятості, я вирішив, що кава заслуговує на більше, і зробив її своїм основним життєвим проєктом. Окрім самої кави, я великий фанат оптимізації процесів та практикуючий гурман. І ось так зародився проєкт, який привів мене сюди - from creator. Окрім цього я співвласник кав’ярні, і зараз в процесі будівництва ще однієї.

2. Розкажіть, будь ласка, про ваш проєкт. Звідки виникла ідея, що вас надихало?

У нашому проєкті вплетені наші знання і бажання зробити життя любителів кави трошки кращим. Ми вирішили спростити життя і розробили продукт, який дозволяє насолоджуватися кавою без зайвих зусиль. Він поєднує в собі ергономічні рішення та відмінний смак кави. Тож, якщо ви любите каву так, як ми, тоді наш PURE POUR-OVER SET - для вас)

В сет входять воронка V60 (для перколяційного методу заварювання), скляний сервер, стенд та приймач для рідини який ми назвали The Magic Drip Tray.

Завдяки унікальній геометрії The Magic Drip Tray можна робити промивання фільтра та при необхідності прогрівання воронки відразу на станції без жодної краплі бруду. Також після заварювання кави, ви можете відразу насолоджуватись напоєм залишаючи воронку з фільтром і не хвилюватись за чистоту вашої кухонної поверхні чи столу.

При створенні воронки Specialty Dripper ми також винайшли унікальну геометрію реберець, що створює теплову подушку (буфер) між воронкою та фільтром. В поєднанні з харчовим полікарбонатом який має один з найменших показників теплопроводності, а саме з нього виготовлена воронка, всі тести підтверджують: Specialty Dripper заварює більш збалансовану, а частіше навіть більш солодку каву, аніж аналогічні воронки інших виробників.

Screenshot_20240226-053118.png


3. Про краудфандинг.
Я бачила, що ваша кампанія вже стартувала, тож, поділіться, будь ласка деталями саме про це: скільки грошей можна задонатити, як довго вона ще триватиме, чи одержали ви пропозицію від крупних бізнес-гравців для реалізації?


Наша компанія стартувала 1 лютого і триватиме до кінця цього місяця. І це був шалений початок! Ми вже перевищили нашу офіційну мету, але ще маємо далеку дорогу, щоб зібрати всі кошти для досягнення поставленої мети. Зараз у нас є можливість зробити історію разом. Ми розраховуємо на вашу підтримку! Всі гроші які ми отримуємо надходять у вигляді передзамовлень, і тому складова «донтаів» майже нульова. Після старту ми отримали цікаві пропозиції щодо реалізації нашої продукції, зокрема в Японії.

4. Хто входить до вашої команди? Які це люди?

За цей час ми зробили безліч помилок і вивчили безліч уроків. Ми співпрацювали з найкращими професіоналами, і ми пишаємося тим, з ким працюємо. Ми відкриті до співпраці та залучення інвестицій для подальшого розвитку.

5. Чи є у вас інші цікаві ідеї, які ви хочете реалізувати в майбутньому?

Нові ідеї, нові проекти - у нас завжди в голові щось крутезне. Ми прагнемо зробити кавовий світ кращим, і це тільки початок. Слідкуйте за нами.