ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Політика Конфіденційності опублікована та набула чинності 23.05.2021

Будь ласка, уважно ознайомтеся з даним документом для того, щоб зрозуміти нашу позицію та політику щодо ваших Персональних Даних та те, яким чином ми будемо їх використовувати.
Політика Конфіденційності “Українська Кавова Спільнота” (далі - "Політика Конфіденційності") описує нашу політику щодо конфіденційності Персональної Даних, які обробляються Спільнотою.
Посилання на слова "ми", "наш" або "нас" (або аналогічні слова за змістом) означають Спільноту “Українська Кавова Спільнота”, в залежності від контексту Політики Конфіденційності.
Посилання на слова "ви", "вас" або "ваш" (або аналогічні слова за змістом) означають нашого Користувача, в залежності від контексту Політики Конфіденційності. Тобто, фізична особа, Персональні Дані якої ми збираємо, використовуємо та обробляємо.
Політика Конфіденційності застосовується тільки до Персональних Даних, зібраних на Спільноті.
Політика Конфіденційності не застосовується до Персональних Даних, зібраних в автономному режимі або по каналах, відмінних від цієї Спільноти.
Терміни, які не вказані в Політиці Конфіденційності, визначені в Правилах Користування.
Ми вдячні вам за використання Спільноти “Українська Кавова Спільнота”.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ​

1.1. Власник Спільноти «Українська Кавова Спільнота» - Сав'як Володимир Васильович (далі - "Власник").
1.2. Електронна пошта - це спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми з використанням цифрових пристроїв, таких як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту.
1.3. Користувач - це будь-яка фізична або юридична особа, яка реєструється на Спільноті та використовує функції Спільноти та/або здійснює спілкування на Форумі.
1.4. Месенджер - система обміну миттєвими повідомленнями, контентом, відео та аудіо матеріалами.
1.5. Партнер - будь-яка фізична та/або юридична особа, яка беру участь в програмі Спільноти “Співпраця”, а взамін отримує право модерувати Контент, розміщувати рекламу, публікувати статі, організовувати тури та фестивалі.
1.6. Персональні Дані - означають будь-яку інформацію, яка дозволяє ідентифікувати Користувача та/або Партнера. Наприклад: ім'я, прізвище, номер телефону, паспортні дані.
1.7. Платформа “Українська Кавова Спільнота” (далі “Спільнота”) - це веб-сайт, створений для взаємодії між Користувачами, спілкування на Форумі, розміщення оголошень, навчанню, написання статей та розміщення реклами.
1.8. Послуги - це вчинення Спільнотою дій, щодо надання доступу до Форуму, розміщення оголошень та/або статей, навчання, участь в програмі “Співпраця”.
1.9. Правила Користування - це документ, в якому передбачені правила отримання Послуг, розміщення статей та оголошень, надання коштів Спільноті, ознайомлення з навчальними матеріалами, положеннями щодо контенту, захисту інтелектуальних прав, обмеження відповідальності тощо.
1.10. Сайт Спільноти “Українська Кавова Спільнота” (далі “Сайт”) - означає веб-сторінку або групу веб-сторінок в мережі Інтернет, за допомогою яких Користувач отримує Послуги та користується Спільнотою, які розміщені в мережі Інтернет за такою адресою: https: https://kavova.net.ua/
1.11. Соціальна мережа - означає онлайн-платформу, яка використовується Користувачем для спілкування, знайомств, створення соціальних відносин між людьми, які мають схожі інтереси або офлайн-зв'язку, також для розваги (музика, фільми) та роботи.
1.12. Суб’єкт даних - означає спільну назву Партнера та Користувача.
1.13. Третя сторона - означає фізичну або юридичну особу, державний орган, установу або орган, що не відноситься до Суб'єкта даних.
1.14. Українська Кавова Спільнота - означає товарний знак Спільноти, та який використовується для її ідентифікації.
1.15. Форум - це розділ Спільноти, в якому Користувач може здійснювати спілкування з іншими Користувачами, додавати статті, розміщувати інформацію тощо.
1.16. Cookie - означає невеликі текстові файли, в яких зберігається інформація про ваші попередні дії на Спільноті. Наприклад: дата і час відвідування сайту, кліки та переходи.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ​

2.1. Політика Конфіденційності поширюється на Персональні Дані, які Користувач Спільноти надає різними способами.
2.2. Політика Конфіденційності описує правила обробки, зберігання та захисту Персональних Даних, отриманих під час використання Спільноти.
2.3. Спільнота може збирати та обробляти Персональні Дані Користувача під час реєстрації, використання Форуму, розміщення статей, навчання та використання інших функцій Сайту.
2.4. Спільнота може збирати та обробляти Персональні Дані Партнера під час реєстрації на Сайті, внесення коштів, написання та модерування статей, ведення блогу тощо.
2.5. Під час оброблення Персональних Даних іншими компаніями, ми не відповідаємо за дію таких компаній, які не належать, не підпорядковуються, не контролюється Спільнотою.

3. ПОЛІТИКА НЕПОВНОЛІТНІХ​

3.1. Послуги Спільноти призначені для осіб які досягли вісімнадцятирічного віку.
3.2. Спільнота навмисно не збирає і не обробляє Персональні Дані осіб молодше вісімнадцяти років.
3.3. Якщо Ви не досягли вісімнадцятирічного віку, не використовуйте Послуги Спільноти.
3.4. У разі, якщо нам стане відомо про використання Спільноти такою особою, ми видалимо зібрану інформацію про цю особу.
3.5. Якщо у вас є інформація, що такий факт мав місце, зверніться в службу підтримки, відправивши листа заповнивши форму зворотного зв’язку.

4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ​

4.1. Під час отримання Послуг Користувачем, Спільнота може збирати наступні Персональні Дані про Користувача:
4.1.1. повне ім’я та прізвище;​
4.1.2. адресу проживання та/або місцезнаходження;​
4.1.3. номер телефону;​
4.1.4. e-mail;​
4.1.5. стать;​
4.1.6. фото та відео матеріали, які Користувач може надавати Спільноті під час розміщення статті;​
4.1.7. сімейний стан;​
4.1.8. дату та місце народження;​
4.1.9. банківські реквізити (лише у випадку використання комерційних послуг, що потребують ідентифікації згідно закону України);​
4.1.10. паспортні дані (лише у випадку використання комерційних послуг, що потребують ідентифікації згідно закону України);​
4.2. Під час взаємодії із Партнером, Партнером може збирати наступні Персональні Дані та статистичні дані про Партнера
4.2.1. повне ім’я та прізвище;​
4.2.2. адресу проживання;​
4.2.3. контактний номер телефону;​
4.2.4. e-mail;​
4.2.5. стать;​
4.2.6. паспортні дані;​
4.2.7. сімейний стан;​
4.2.8. громадянство;​
4.2.9. дату та місце народження;​
4.2.10. найменування юридичної особи;​
4.2.11. місцезнаходження юридичної особи;​
4.2.12. дані про керівництво юридичної особи;​
4.2.13. банківські реквізити.​
4.3. Користувач добровільно надає Персональні Дані, використовуючи Послуги Спільноти, консультуючись з працівниками служби підтримки, відправляючи нам email повідомлення, або співпрацюючи з нами будь-яким іншим способом.
4.4. Партнер добровільно надає Персональні Дані та статистичні дані, взаємодіючи із Спільнотою, вносячи кошти на рахунок Спільноти, розміщаючи та модеруючи статі, ведення блогу, або співпрацюючи з нами будь-яким іншим способом.
4.5. Під час вашої взаємодії з Спільнотою, ми автоматично отримуємо та записуємо інформацію про ваші дії. Наприклад: історію переглянутих сторінок, час і дату відвідування, який використовується браузер.
4.6. Збір Персональних Даних здійснюється за допомогою лог-файлів, файлів Cookie та інших технологій відстеження.
4.7. Спільнота може використовувати Персональні Дані, щоб, виходячи з ваших уподобань, покращувати навігацію Сайту та надаваємі нею Послуги.

5. ОТРИМАННЯ ТА ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ​

5.1. Спільнота може отримувати Персональні Дані за допомогою використання наступних Соціальних мереж: Facebook, Twitter.
5.2. Користувач може розкривати Персональні Дані, розміщуючи посилання в Соціальних мережах на статтю чи тему в Форумі.
5.3. Розміщені Користувачем Персональні Дані в Соціальній мережі обробляються згідно до політики конфіденційності відповідної Соціальної мережі.
5.4. Користувач відповідає за збереження Персональних Даних, у разі розміщення їх в Соціальних мережах.
5.5. Користувач одноосібно відповідає за розміщення персональних даних Третьої сторони в Соціальних мережах.

6. ОТРИМАННЯ ТА ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕСЕНДЖЕРІВ​

6.1. Спільнота може отримувати Персональні Дані за допомогою використання наступних Месенджерів: Viber, Telegram, WhatsApp.
6.2. Користувач може розкривати Персональні Дані розміщуючи посилання в Месенджерах на статтю чи тему в Форумі.
6.3. Розміщені Користувачем Персональні Дані в Месенджері обробляються згідно до політики конфіденційності відповідного Месенджера.
6.4. Користувач відповідає за збереження Персональних Даних, у разі розміщення їх в Месенджерах.
6.5. Користувач одноосібно відповідає за розміщення персональних даних Третьої сторони в Месенджерах.

7. ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ​

7.1. Ми можемо використовувати Персональні Дані в наступних цілях:
7.1.1. для виконання наших зобов'язань та надання Послуг;​
7.1.2. для забезпечення безпеки нашого Сайту;​
7.1.3. для адміністрування нашого Сайту та проведення внутрішніх операцій, включаючи усунення несправностей, аналізу даних, тестування, збору статистичних даних та для проведення опитувань;​
7.1.4. для надання підтримки, реагування та ліквідації ваших скарг та можливостей нашого Сайту;​
7.1.5. для поліпшення нашого Сайту та для того, щоб упевнитися, що наш контент максимально зручний для операційної системи вашого комп'ютера;​
7.1.6. для оцінки та розуміння ефективності рекламних матеріалів, які ми надаємо вам та іншим Користувачам, а також для надання вам потрібної рекламної інформації;​
7.1.7. для покращення роботи Форуму;​
7.1.8. для розміщення статей;​
7.1.9. для отримання коштів від Партнера;​
7.1.10. під час модерації статі;​
7.1.11. під час здійснення навчання Користувача;​
7.1.12. для розміщення освітніх, дослідницьких та інших матеріалів на Сайті;​
7.1.13. для внутрішніх бізнес та дослідницьких цілей, наприклад, спілкування з вами;​
7.1.14. для відповідей на запити правоохоронних органів;​
7.1.15. для ініціювання та відповідей на судові позови;​
7.1.16. для розслідування або вирішення спорів з вами.​

8. РОЗКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТРЕТІМ СТОРОНАМ​

8.1. Ми маємо право розкривати Персональні Дані в наступних випадках:
8.1.1. Третій стороні. Власник має право продавати, розкривати або передавати інформацію про Користувачів та/або Партнерів в рамках корпоративної бізнес-операції, такий як придбання або злиття, фінансування, корпоративна реорганізація, спільне підприємство, включаючи продаж активів або в разі банкрутства, в такому разі - інформація може бути розкрита будь-яким Третім сторонам в якості бізнес-активу.​
8.1.2. Судам, правоохоронним та державним органам. Власник має право передати Персональні Дані, в разі виконання будь-яких юридичних зобов'язань (в тому числі в зв'язку з постановою суду).​
8.1.3. Партнерам. Власник, під час обробки Персональних Даних Користувача і надання Послуг, може розкривати Персональні Дані Користувача своїм Партнерам.​
8.2. Всі Треті сторони, з якими Власник обмінюється Персональними Даними, зобов'язані використовувати Персональні Дані Користувачів відповідно до цієї Політики Конфіденційності.

9. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ​

9.1. Користувач може розкривати Персональні Дані поширюючи посилання на статтю чи тему в Форумі за допомогою Електронної пошти.
9.2. Користувач відповідає за збереження Персональних Даних, у разі поширення їх за допомогою Електронної пошти.
9.3. Користувач одноосібно відповідає за поширення персональних даних Третьої сторони за допомогою Електронної пошти.

10. ПРАВА СУБ’ЄКТА ДАНИХ​

10.1. Суб’єкт даних має право ознайомитись з методами, цілями та засобами обробки його Персональних Даних.
10.2. Суб’єкт даних має право відмовитись від автоматичної обробки його Персональних Даних.
10.3. Суб’єкт даних має право подати скаргу заповнивши форму зворотного зв’язку, якщо він вважає, що його права по обробці Персональних Даних були порушені.
10.4. Скарга повинна містити:
10.4.1. опис причини скарги;​
10.4.2. опис суті скарги;​
10.4.3. опис прав, які були порушені;​
10.4.4. контактні дані особи, яка подає скаргу;​
10.4.5. e-mail контактної особи.​
10.5. Спільнота надає відповідь на скаргу на e-mail Суб’єкта даних протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання такої скарги.
10.6. Суб’єкт даних має право не надавати відповідь на скаргу, якщо вона не містить одна з умов, зазначених в пункті 10.4. цієї Політиці Конфіденційності.
10.7.Більш детальніше ознайомитись с правами Суб’єкта даних можна скориставшись Правилами Користування.

11. ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ​

11.1. Ми застосовуємо заходи безпеки для забезпечення конфіденційності Персональних Даних та захисту їх від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Тільки уповноважений персонал Спільноти має доступ до Персональних Даних, та ці співробітники зобов'язані обробляти Персональні Дані користувачів як конфіденційні. Діючі заходи безпеки будуть час від часу переглядатися відповідно до нових прийнятими положеннями законодавства та технічними нововведеннями.
11.2. Повідомляючи нам Персональні Дані, Ви даєте згоду на передачу, зберігання та обробку Персональних Даних. У свою чергу, ми зробимо всі необхідні заходи для того, щоб Ваші Персональні Дані оброблялися з дотриманням правил безпеки та відповідно до положень даної Політики Конфіденційності.
11.3. Ми зберігаємо Персональні Дані, до тих пір, поки це необхідно для надання Послуг або виконання наших правових зобов'язань, вирішення спорів, запобігання некоректного використання та забезпечення виконання наших угод.

12. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ​

12.1. Ми приймаємо всі розумні та належні заходи для захисту Персональних Даних від втрати, неправомірного використання та несанкціонованого доступу та розкриття, зміни та видалення, беручи до уваги ризики, пов'язані з обробкою та специфікою Персональних Даних.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ​

13.1. Спільнота використовує файли Cookie для поліпшення якості нашого сервісу. Якщо ви продовжуєте використовувати Сайт, то ми маємо право вважати, що ви згодні з використанням Cookie-файлів.
13.2. Спільнота повідомляє Користувача та/або Партнера, що його Персональні Дані можуть використовуватися з метою надання послуг, та в разі незгоди, Користувач та/або Партнер повинен покинути Сайт.
13.3. Спільнота має право збирати Персональні Дані користувачів з метою отримання статистичної інформації.
13.4. На жаль, передача інформації за допомогою мережі інтернет не може бути цілком безпечною. Незважаючи на те, що ми робимо всі зусилля для захисту Персональних Даних, ми не можемо гарантувати безпечний процес передачі Персональних даних на наш Сайт. У зв'язку з цим, ви самостійно несете відповідальність за можливі збої при передачі ваших Персональних Даних Спільноті.
13.5. Власник не несе відповідальність за розміщення Суб’єктом даних персональних даних Третьої сторони.
13.6. Власник не несе відповідальності, у разі порушення інтелектуальних прав Третіх сторін, під час розміщення їх персональних даних Суб’єктом даних.
13.7. Власник не несе відповідальності, у разі порушення гідності, релігійних вірувань, сексуальної орієнтації, расової дискримінації та/або інших прав, під час розміщення персональних даних Третьої сторони Суб’єктом даних.
13.8. Суб’єкт даних несе відповідальність за отримання дозволу від Третьої сторони, під час розміщення їх персональних даних.
13.9. Власник не несе відповідальності за обмін Персональними Даними між Суб’єктами даних.
13.10. Власник не відповідає за достовірність даних, які розміщує Суб’єкт даних.
13.11. З обмеженням відповідальності Власника та захистом інтелектуальних прав та правилами розміщення контенту можна ознайомитись в Правилах Користування.

14. ЗМІНА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ​

14.1. Ми маємо право періодично вносити зміни в Політику Конфіденційності, для безпеки Персональних Даних та відповідності вимогам законодавства України.
14.2. Наші електронні або іншим чином збереженні екземпляри Політики Конфіденційності вважаються справжніми, повними, дійсними та такими версіями, що підлягають виконанню та діють в момент вашого відвідування Сайту.

15. КОНТАКТИ​

15.1. Якщо ви бажаєте задати питання, залишити відгук або ви стурбовані питаннями щодо спілкування на Форумі, зверніться в службу підтримки заповнивши форму зворотного зв’язку.

З повагою до кожного​

Адміністрація Української Кавової Спільноти​