Кава світлого обсмаження залишається свіжою довше за каву темного обсмаження

  • Для того, щоб мати можливість писати на форумі чи зв'язатися із продавцем товару на кавовому базарі, слід зареєструватися. В разі проблем з реєстрацією, звяжіться з адміністрацією форуму через форму зворотнього зв'язку
  • Запрацював телеграм канал з публікаціями а також група для їх обговорення!
    Канал в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunity
    Група в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunitygroup
Coffee Roaster Kaffelogic

НашаКава

Модератор
Команда форуму
17.08.21
53
51
18
Читайте нашу нову публікацію та пишіть, як ви вдома зберігаєте каву?
Кава світлого обсмажування залишається свіжою довше, ніж кава темного обсмажування

Публікація  Кава світлого обсмажування залишається свіжою довше, ніж кава темного обсмажування

Напевно ви чули не один раз про те, що з моменту обсмажування кава залишається свіжою протягом місяця, власне, ми і самі довго вірили у цей міф. Але з кавою світлого обсмажування все трохи інакше. Нейт Велланд, обсмажувач канадської компанії Lüna Coffee стверджує, що має великий досвід...
 

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua
Додам трошки своїх спостережень. Проміжок часу в рамках якого кава набуває піку смако-ароматичних властивостей, дійсно залежить від профілю обсмажки. І врешті кава більш світлої обсмажки "достигає" пізніше та тримає смак довше. Разом з тим тут справа не тільки в кольорі але й в формі профілю, каву можна обсмажити так, щоб вона досягля свого піку смаку в проміжку 1-3 днів з моменту обсмаження, чи скажімо 5- 10 днів. Хоча чітко мені передбачити цей проміжок важко, врешті в мене досвід обсмажки не значний. Але мені більш менш вдається обсмажувати так, щоб кава "достигала" або одразу, або трохи пізніше. Це, доречі, дуже зручно в домашній обсмажці.
 
  • Like
Реакції: НашаКава