Знімок екрана 2021-11-04 о 22.19.52.png


Українська кавова спільнота (УКС) – це портал про якісну каву.

Наша головна мета – зібрати корисну та цікаву інформацію для тих, хто любить каву або працює з нею професійно і прагне підвищувати якість напоїв. А оскільки якісні напої починаються з якісного зерна, то друга наша мета – це популяризація кави «спешелті».

На порталі є форум з розвиненою структурою тем.

Коли йдеться про професійне спілкування, дуже важливо не тільки обговорити тему, але й мати можливість зберегти деталі обговорення, щоб швидко знайти інформацію пізніше і скористатися нею. В цьому сенсі форум має величезну перевагу порівняно з соціальними мережами та групами у мессенджерах, де обговорення йде потоком і дуже важко відслідити хто і коли вам відповів. На форумі ж всі обговорення чітко структуровані, тому легко в них орієнтуватися і вчасно знаходити те, що треба.
Тут можна обговорювати цікаві питання, радитися, просити колег про допомогу, ділитися ідеями, цікавими знахідками та враженнями від кав’ярень третьої хвилі, рекомендувати обсмажчиків, продавців обладнання або кави, а також розміщувати вакансії для кав'ярень. Найактивнішим користувачам форуму гарантовані круті кавові призи і довічна шана! :)

На сайті є розділ зі статтями про каву від експертів, зокрема і перекладні, а також базар, де можна продати або придбати кавове обладнання.

Крім того, на УКС ви можете підвищити свою кваліфікацію, або просто навчитися готувати і смакувати каву на більш високому рівні. Загляньте в календар подій, майстер-класів та тренінгів і оберіть те, чому б ви хотіли повчитися.

І, звичайно ж, ми відкриті для співпраці!

Автори можуть публікувати у нас статті і цим заробляти гроші. Для виробників кави і обладнання ми є інформаційним майданчиком, де можна познайомити авдиторію зі своїми продуктами та послугами в форматі обговорення. Cпонсори можуть розміщувати рекламу у вигляді банерів та платних публікацій. Детальніше з варіантами співпраці ви можете ознайомитися в розділі співпраця.

Реєструйтеся, читайте нас і будьте в курсі всіх кавових подій.

Добра вам і смачної кави! :)
  • Like
Реакції: НашаКава