Публікація на сайті про заварювання кави в Мока Пот (Гейзерній кавоварці)

  • Автор теми Volo
  • Дата створення
  • Для того, щоб мати можливість писати на форумі чи зв'язатися із продавцем товару на кавовому базарі, слід зареєструватися. В разі проблем з реєстрацією, звяжіться з адміністрацією форуму через форму зворотнього зв'язку
  • Запрацював телеграм канал з публікаціями а також група для їх обговорення!
    Канал в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunity
    Група в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunitygroup
Coffee Roaster Kaffelogic

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua
Тривалий час я не сприймав гейзерну кавоварку як таку, в якій можна гарно зварити каву. Причина тому була - спроби пити каву у друзів із Мока Пот. Але коли одного разу життя так склалося, що іншої кавоварки не було під рукою, то розібравшись в принципі дії та підходах, мені вдалось досить швидко приготувати в ній по справжньому смачну каву.
На сайті є чудова стаття про приготування кави в Гейзерній кавоварці, рекомендуємо ознайомитись: https://kavova.net.ua/ams/varimo-kavu-vdoma-moka-pot.31/
 

НашаКава

Модератор
Команда форуму
17.08.21
53
51
18
у мне є гейзерна, але не Біалетті виробник, з нержавійки, виробник напевно Китай, я не знаю, їй близько 10 років.
І у ній виходить поганенька кава.
А у вас яка гейзерка була?
 

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua
У Марини - IKEA, брендована "Українська Кавова Спільнота", у мене якась дешева з Ашану. Варять вони однаково, просто одна зручніша і симпатичніша а інша - дешевша.
 
  • Like
Реакції: НашаКава

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua
у мне є гейзерна, але не Біалетті виробник, з нержавійки, виробник напевно Китай, я не знаю, їй близько 10 років.
І у ній виходить поганенька кава.
А у вас яка гейзерка була?
Ще хотів зауважити, що в Мокапот можна зробити непогану каву, хоча смак то справа особиста. Але майте на увазі, що в цього методу як і в багатьох інших багато ньюансів. Щоб знайти свій рецепт, спробуйте погратися з опціями: з фільтром чи без; більше кави чи менше; вирівнювати чи трохи трамбувати (злегка); використовувати різну обсмажку; знімайте зазвичай одразу як піниться/булькає; охолоджуйте по різному (холодною водою чи чекайте трохи)....
 

НашаКава

Модератор
Команда форуму
17.08.21
53
51
18
Так, дякую, я пробувала і охолоджувати водою, і трамбувати каву і не трамбувати... Все одно, щось не те виходило)
 

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua

НашаКава

Модератор
Команда форуму
17.08.21
53
51
18
Ну може це не ваш метод. Кава дійсно особлива виходить в Мокапот :)
Вчора спробувала додати туди фільтр. Бачила, що так можна робити і дійсно, кава заграла новими смаками)
Я просто вирізала кружечок відповідного розміру з фільтра для пуровера і поклала зверху на каву у гейзрній кавоварці.
Ще дехто бере ільтри від аеропресу.
Це ж тепер можна пити)))
 
  • Like
Реакції: admin