Espresso Bar Cappuccino

  • Автор теми Volo
  • Дата створення
  • Для того, щоб мати можливість писати на форумі чи зв'язатися із продавцем товару на кавовому базарі, слід зареєструватися. В разі проблем з реєстрацією, звяжіться з адміністрацією форуму через форму зворотнього зв'язку
  • Запрацював телеграм канал з публікаціями а також група для їх обговорення!
    Канал в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunity
    Група в телеграм: t.me/ukrainiancoffeecommunitygroup
Coffee Roaster Kaffelogic

Volo

Модератор
Команда форуму
28.04.21
61
23
8
www.kavova.net.ua

Espresso Bar Cappuccino​

вулиця Михайла Грушевського, 36, Житомир, Житомирська область, 10014

Кав’ярню Espresso Bar Cappuccino ми відвідали за порадою в професійній групі з Телеграм каналу. Хоч і загальні настрої щодо наявності гарних кав'ярень в Житомирі були незадовільні, ми сподівались, що нам таки пощастить. І ця кав'ярня стала для нас справжньою знахідкою. Ми об’їхали за два тижні дев’ять східноєвропейських країн і кращої кави не знайшли ніде інде.
OfdG1sFONnp8LGcSxByLwGIbpEGwPF6fsrBu574dsX_xUw0oBurFqdoll_NPk8Vfan-BJ4E03flMeR3T6AJNUghcUpyq5XaSQW2EhzaNZh-KwjE_GH2JN9usUM2Ftl-Mty9NBpvI
7fRAVi3pOqLv_DgAFDfj8I80SJ6EWNoKTJjDRA_sUvl7E02W1D56VKxN0bsNzqAN3xP3C_nqAeei_UZG3Na0AOBnbZL5d7LS-GNYXbtYvn4ovMm-gioJ9ZjppiW3BaO036eNWGES

Кав’ярня розташована в досить автентичному місці, особливо цікаво сприймається середовище, якщо ви заїжджаєте зі сторони воріт у торговий двір і потрапляєте в оточення промислового подвір'я кінця 19 сторіччя з елементами сучасності.
Вас зустрічають цегляні стіни та бруківочка, якій вже років так під 100-150, на перший погляд.
Незважаючи на простоту оформлення входу (хоча як виявилось є ще парадний вхід), посмішки котів на вікнах дають вам чітко зрозуміти, що люди тут працюють творчі, і можна сподіватися на приємну атмосферу, а може і на гарну каву.
cxz4Ok5ibk3DwCCM-iO4Tc53SOPU6nlFrtDBgVfCaB3fVw8FxfDwK1ycm8fMUvaIHovF-kJ92VzQ5_xdLmvYU4Arb0q9yRAgUTLbv0XYlkhDBW1jljhXbizZAbQXlQcngWkJ7QwI


LBYJNj3VdkpPM-XLivncLkt6TRZXEWzrYPLF4YGMbIJLOA9023lAOKzlb7So6eTO13dKZgIffzhSNw6S0N1xEfN3iKks4jEwY_cmuvzoHxGINll820XRD7bTBbEtb6PZOUnzGYt6


Всередині приміщення, як і очікувалось, затишно. Кольори стін, розпис, дивани, обладнання, – все вказує на те, що заклад створювали з любов'ю до своєї справи.
Місця в середині небагато, може місць зо двадцять, і ще є трохи надворі.

ShIr_fF_HTQqFfCz_jjZUzg7b6BUvmIm_20y8p5GgTIO8McmHU7GFd10P1_0tnKRyqfBS8j4ST-QDOP8KS-aU48n4IKdQ_SxDNup1An59-1XLZ3J52vFjKjVzaDAddsAgcP9f7cz

URhO_o-Q4PgcongB4-BHPX5jSKS1quSzG9ImZiLqym7LvzBkR1a9Vqx-yvyE6GfZcGJVGtUbAJwzYmNaDWgfH01BxBS2R4TR3rMkBTNxh6vBP7W6Y0xg4-Prkx98wKOvFpFCuWYL


Асортимент, як на мене, такий як має бути: набір класичних напоїв та альтернативи, а також молочних. Приємно радує наявність підбірки спешелті кави від провідних українських обсмажчиків.
bzlqBRa8jnYMMLFSJ-7dwHXs9qwlAMcjJk_xZ8RklAKYWtSshZ5o7B9hGwD_KRrEclf30r496KAbXTs30mz168xEf1ARZ-TYWoePi9lICj3vWBYiiRvV5FLksVqrSXcmuXcFkONr


Вартість напоїв:
Еспресо з комерційної кави – 20 грн
Еспресо зі спешелті кави – 35 грн
Фільтр – 25 грн
Аеропрес – 45 грн
Clever Dripper – 45 грн
V60 – 45 грн
Капучино – 25/30/40 грн
Лате – 35/45 грн
Флет-вайт – 35 грн

На момент дегустації рівень кофеїну в крові був уже достатньо високий, та й рецептори були трохи причавлені яскравим Columbia El Paradiso Cauca Plum Thermal Shock, приготовленим зранку вдома. Але ми таки вирішили тестувати еспресо. Це, мабуть, найскладніший кава-напій, але, оскільки кав’ярню нам рекомендували як професійну, дівчата за барною стійкою доволі адекватно реагували на запитання, на вітрині маячила прекрасна specialty із Сальвадору від 3 Champ Coffee Roasters, то ми вирішили ризикнути.

Ось тут почалось найцікавіше. Я подорожував із сином, йому 14 років, він до кави ставиться доволі індиферентно. Ми йому навіть не наливаємо, хоча я готую вдома, можливо найкращу каву в місті (ну можна вже трохи помріяти :)). Ну, Славка треба знати, він ще той естет, і відчуває смаки та запахи як шеф-кухар. Син куштує, посміхається, - “це прекрасний напій, його можна пити, це зовсім не те, що я пив у Aroma Kava”. Може тепер вдома спробує :).
Куштую я, перший ковток і... це неймовірно – соковите, яскраве еспресо: у смаку відчуваються нотки малини, персика, трохи мигдалю чи то в’яленої вишні, може трохи апельсину. Беремо ще по одній, трохи легша чашка, рецептори вже трохи втомилися, але все рівно дуже смачно. Дівчата знають свою справу, готують каву на найвищому рівні. Нам дуже сподобалась і сама кава, і те, як її готують.

Категорично рекомендую відвідати кав’ярню Espresso Bar Cappuccino, тепер я буду завжди сюди заїжджати по дорозі з Києва через Житомир.

Кав’ярня працює в будні з 8.00 до 21.00, у вихідні на годину менше, з 9.00.
Мітка на GoogleMaps: https://g.page/espressobarcappuccino?share